Безвоздушная покраска

Безповітряному фарбування. (050) 508 31 38

ВІДЕО “Фарбування стелі”

Фарбування офіс

Ідеально рівне нанесення.

 

Механізована Безповітряному фарбування

Сучасна технологія безповітряного фарбування і нанесення рідких складів дозволяє істотно підвищити швидкість і якість нанесення шару при зменшеній витраті матеріалів.

 

ФАРБУВАННЯ КВАРТИР

ЦИФРОВІ КАМЕРИ OLYMPUS

 

ФАРБУВАННЯ ОФІСІВ

 

ЦИФРОВІ КАМЕРИ OLYMPUS

ФАРБУВАННЯ СКЛАДІВ

 

ФАРБУВАННЯ ФАСАДІВ

 

ЦИФРОВІ КАМЕРИ OLYMPUS

ФАРБУВАННЯ КОТЕДЖІВ

 

ФАРБУВАННЯ ПАРКАНІВ

 

 

Економія матеріалів

Технологія безповітряного розпилення дозволяє скоротити витрату матеріалів до 30%

 

Феноменальна швидкість

Механізована фарбування до 5 разів швидше ніж класична фарбування валиком

 

Якість на висоті

Завдяки партнерським знижок від постачальників ми використовуємо в роботі більш якісні матеріали

Вартість робіт.

………… до 1000 м. кв — 25 грн

від 1000 до 3000 м. кв — 20 грн

від 3000 м. кв і вище — 18 грн

Мінімальний обсяг 50 м2.

Безповітряному забарвлення! Швидко та якісно (1000 м2 в день, два шари) в порівнянні з фарбуванням валиком і пневматичними фарбопультами! Рівномірне нанесення фарби. Фарбуємо будь-якими типами фарби на водній основі так і на розчинниках, будь-які поверхні: стіни і стелі в житлових приміщеннях, виробничих, ангари, паркани, дачі, металоконструкції, фасади, дахи.

Етапи виконання робіт.

1 етап. Обклеювання приміщення.

Маскувальною плівкою і малярською стрічкою заклеюються все що ми не фарбувати. Стрічка малярна використовується високої якості що забезпечує ідеальне примикання (контур) двох різних за кольором фарб.

2 етап. Знепилювання.

Забирається вся пил з поверхні під подальше фарбування. Цим етапом часто нехтують маляра, але це дуже важливо робити так як від цього залежить адгезія , це те, як фарба буде триматися на поверхні.

3 етап. Грунтовка поверхні.

Найважливіший момент з усієї фарбування. Грунтовка – це сполучний елемент між поверхнею і фарбою, вона забезпечує високу адгезію (прилипання фарби), також зміцнює та забезпечує більш рівномірне і рівне нанесення фарбувального шару. Часто володіє антисептичними властивостями.

4 етап. Дефектування перша.

Спеціаліст по фарбуванню ретельно оглядає поверхню і виявляє всі дрібні видимі вади, у підготовці дефекти (сколи, подряпини) і локально усуває їх.

5 етап. Перший шар фарби.

Рівномірне нанесення фарби безповітряним способом, що забезпечує ідеально рівну плівку фарбувального матеріалу.

6 етап. Дефектування друга.

Перед фінішним нанесенням фарби краще ще раз переконається у відсутності дефектів і з чистою совістю можна наносити наступний шар.

7 етап. Другий шар фарби.

Він же фінішний і забезпечує високу якість фарбувальних робіт.

При високій пігментації фарби можливе фарбування в один шар, що значно економить ЛКМ.

Ми можемо гарантувати 3 року гарантії і 5 років обслуговування зі знижкою 25% (якщо в процесі експлуатації ви захочете освіжити поверхню).

f1aca26c97194bb79763c02e146e753f

Вартість робіт

………… до 500 м. кв — 25 грн

від 500 до 1500 м. кв — 20 грн

від 1500 і вище — 18 грн

Мінімальний обсяг 50 м2
Безповітряне розпилення — метод розпилення (спосіб нанесення лакофарбових покриттів, що дозволяє отримати максимально якісну плівку) при якому нанесення покриття відбувається з допомогою диспергування потоку лакофарбових матеріалів (ЛФМ), яке досягається за рахунок різкого падіння тиску при виході з сопла спеціальної форми з 200-250 атм (до 500 атм) до атмосферного тиску. У даному методі повітря бере участь як гальмує середовище, яка зменшує швидкість потоку аерозолю і дозволяє йому м’яко лягти на поверхню. До особливостей факела, сформованому безповітряним фарбувальним обладнанням, варто віднести різку межу країв плями і високу неоднорідність крапель за розміром.

Фарбування офісу

Для безповітряного розпилення фарби застосовують спеціальне фарбувальне обладнання високого тиску, що складається з насоса, нагнітаючого фарбу (до 200-500 атм), шлангів високого тиску безповітряного розпилювача і безповітряного фарбувального сопла.

зображення (25)

У даній технології є три основних переваги: практично повна відсутність туману, значна економія фарбувальних матеріалів, дуже висока продуктивність фарбувальних робіт порівняно з повітряним і комбінованим розпиленням (пневматичним фарбопультом). Знижки від обсягів! Безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт для складання кошторису! Гарантія якості!

cropped-1355493302_ravnome.jpg

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕХАНІЗОВАНИХ ФАРБУВАЛЬНИХ РОБІТ

Обладнання для механізованих фарбувальних робіт

f1aca26c97194bb79763c02e146e753fОбладнання для механізованих фарбувальних робіт

Безповітряне розпилення фарби виконується на спеціальному обладнанні високого тиску, від якого безпосередньо залежить якість фарбувальних робіт великих плоских поверхонь. Кращими апаратами безповітряного забарвлення по праву вважається обладнання. Компанія є світовим лідером у виробництві насосів високого тиску, систем подачі, транспортування та розпилювання різних матеріалів (в тому числі і високов’язких), промислових фарбувальних апаратів і машин для нанесення дорожньої розмітки.

Безвоздушные фарбувальні апарати широко застосовуються в промисловому і цивільному будівництві, при ремонті будівель і споруд, для нанесення рідких покрівельних мастик і вогнезахисних паст, для фарбування металоконструкцій, суден, цистерн, бетонних споруд і мостів, а також для нанесення на різні поверхні високов’язких захисних матеріалів.
Фарбувальні апарати комбінованого розпилення широко використовуються там, де при високій продуктивності фарбувальних робіт необхідно одержати високу якість поверхні, що фарбується, наприклад при фарбуванні меблів, автобусів чи літаків высоковязкими фарбами.
Апарати компанії Graco для нанесення багатокомпонентних фарб на різні поверхні, користуються репутацією довговічних пристроїв, простих і надійних в експлуатації.

Апарат безповітряного розпилення, що це таке?

Обладнання компанії Graco для механізованих фарбувальних робітАпарат безповітряного розпилення являє собою легкий корпус. Опорою служать 2 вигнуті ніжки. Може встановлюватися на візок. Для зручності використання зверху він має ручку. До складуфарбувальних апаратів входять: двигун, потужністю до 1 кінської сили; насос, здатний нагнітати лакофарбові матеріали до 500 атмосфер; шланги, що з’єднуються з резервуаром для фарби і витримують високий тиск, природно розпилювач і фарбувальні сопла. Діютьапарати безповітряного розпилення від електроструму. Професійні моделі оснащуються електронним управлінням.

Види апаратів безповітряного забарвлення.

Апарати безповітряного розпилення, виконуються в різних конфігураціях і розмірах, тому завжди є можливість підібрати оптимальний варіант для різних фарбувальних робіт.

  • На невеликих і середніх площах використовується фарбувальні апарати Магнум Х5. Його двигун розрахований на л 3/8.с. Забезпечений семиметровим шлангом, пістолетом «Контрактор». Допустимий тиск 140 бар. Витрачає лакофарбових матеріалів за хвилину – літр. Підходить для розпилювання латексних і масляних фарб, просочень, морилок. Вага 9кг. Вважається напівпрофесійним апаратом безповітряного розпилення фарби.
  • Апарати безповітряного забарвлення Магнум XR9, важать 18кг., встановлюються на 2-х колісний візок з алюмінієвою рамою. Чудово підійдуть для фарбувальних робіт середніх площ. Мають легкосплавний пістолет СГ2, двигун має потужність 7/8л. с. Досягає Тиск 207 бар, шланг 15м. Можна розпорошувати водорозчинні, алкідні, олійні фарби, різні лаки і морилки. У хвилину розпорошує 1,4 л.
  • Фарбувальні апарати Магнум ProX7 призначаються для безповітряного фарбування промислових площ, внутрішніх і зовнішніх. Наділений потужністю двигуна 3/4л. с. з робочим тиском 207 бар, довжина шланга 46м, за хвилину витрачає 1,43 л. при вазі 18 кг.
  • Більш сучасні професійні апарати безповітряного розпилення компанії Graco Ультра 395. Досягає Робочий тиск 225 бар, за хвилину розпорошує 1,7 л. Володіє потужністю двигуна 1/2л. с. Важить 18 кг Шланг 15 м. Пістолет PROFTx-Е2. Застосовують для розпилювання архітектурних і спеціальних покриттів, латексів, мастик.
  • Універсальні новітні фарбувальні апарати Graco з UltraMaxII 1095. Бар володіють робочим тиском 230 Вони, що дозволяє в хвилину розпорошувати 4 літри. Двигун 1.75/1.3 л. с. при вазі 42 кг. Призначається для розпилення грунтовок, емалей, емульсій, лаків і різних фарб, мастик, оліф, еластомерів, епоксидних матеріалів і поліуретанових складів.

Апарати безповітряного розпилення відрізняються від пневмонических і комбінованих аналогів зручною конструкцією, відмінною якістю і високою продуктивністю фарбувальних робіт на великих плоских площах.